Váš interiér možno charakterizovať ako minimalizmus, moderný štýl a eleganciu? Tak takýto interiér si pýta tie správne dvere. Určite vhodnou voľbou budú krásne, nezameniteľné a jedinečné dvere Leon od výrobcu Vasco Doors.

 

Nezameniteľné dvere Leon

 

Dvere Leon sú dostupné vo viacerých povrchových úpravach: 3D fólie DECOR DIZAJN alebo fólie DECORATIVE. 3D fólia je vysoko kvalitný sysntetický povrch, ktorý uprednostňuje prírodnú krásu dreva - imitácia dreva ako napr. rôzne farebné prevedenia dubu, orecha, ale. originálny buk jasmínový. 3D fólie sú určené do prostredia pre vyššiu intenzitu použivania (napr. kancelárie, rodinné domy). Fólia Dekortive sa vyznačuje dobrými oteruvzdornými vlastnosťami a dobrou odolnosťou proti vnikaniu vlhkosti. Táto fólia je ideálna pre použitie v bežnom domácom prostredí.

 

 Veľmi luxusne a nadčasovo pôsobia dvere Leon vo farebnom prevedení fólie Dekorative: šedý betón, šedý piesok, biela krieda alebo biela.

 

Ak zvolíte do svojho domu či bytu práve dvere Leon vo farbe šedý betón, šedý piesok či biela krieda určite sa odlíšite od dnešných interiérov, kde momentálne kraľujú rámové dvere s horizontálnymi sklami v rôznych imitáciach dreva či v čistej bielej farbe. Váš interiér tak dostane prívlastok originálny a elegantný.

 

2.jpg

 

 

Určite je správne zamerať sa nielen na estetickú stránku, ale aj na konštrukciu dverí. 

Konštrukcia dverí Leon

Rámové dvere s panelom 

 

  • Rám: vyrobený z MDF
  • Opláštenie: poťaženie po celom obvode rámu, žiadne lepené spoje
  • Povrchová úprava: decor Design alebo Decorative
  • Výplň: MDF a "sendvičová" doska s voštinovou výplňou

 

Nezameniteľné dvere Leon

 

2v1, s.r.o.