Podlaha Fortelock sa využíva pre vysokozaťažované priestory (ako priestory  strojárskeho priemyslu, priemyselné haly, rôzne veľkosklady a sklady, garáže, fitness centrá či rôzne predajne).

 

Výhody Fortelock dlaždíc:

 

Odolnosť a kvalita: Vďaka hrúbke podlahy 7 mm odolávajú podlahy Fortelock vysokému zažaženiu, nárazom, chemikáliam. Fortelock podlahy sú v súlade s normou EN 14014.

 

Podlaha ktorá dýcha: Dlaždice Fortelock majú na spodnej strane jedinečný systém odvodných kanálikov a tie zaistia odvod vlhkosti.

 

Ekologický šetrný výrobok: Pri výrobe dlaždíc fortelock sa využívajú v maximálnej miere štandarizované recyklované materiály.

 

Jednoduchá pokládka nezávisla na podklade: Na pokládku stačí gumové kladivo a nôž. Je to tak jednoduché! Takisto nie je potrebné vo väčšine prípadov pripravovať podklad.

 

Príjemná a farebná podlaha: Dlaždice fortelock výrazne tlmia zvuk, a pôsobia ako tepelný izolant. Preto je pohyb i státie na dlaždiciach veľmi prijemné. Na výber je veľmi široká škála farieb.

 

PVC podlaha Fortelock

 

 

- rýchla a jednoduchá montáž (nemusíte nič lepiť ani zvárať)

- žiadna zložitá oprava pôvodného povrchu

- odolnosť a kvalita

- veľmi pevný systém zámkov

- jednoduchá údržba

- univerzálne využitie

- vzájomná kombinovateľnosť dezénov.

- jedinečný design

- dlhá životnosť

 

PVC podlaha Fortelock

 

 

Výber tej správnej podlahy je dôležitým bodom pri každom type interiéru. Pri PVC zámkovej dlažbe Fortelock si viete vybrať z viacerých variant:

 

Fortelock Industry

Spoľahlivá vysokokvalitná PVC dlažba. Určená pre priestory s vysokou záťažou a nepretržitou prevádzkou. Svoje uplatnenie nájde v priemysle, výrobe. Je vhodná taktieź pre sklady a komerčné priestory.

 

Fortelock Invisible

 

Vďaka jedinečným skrytým zámkom je vhodná do komerčných, občianskych, obytných a skladových priestorov.

 

Fortelock Light

Tento typ podlahy nájde svoje uplatnenie v miestnostiach ako sú pivnice, technické priestory v dome, a garáže. Podlaha je odľahčená, ale pritom je stále vysoko odolná.

 

Fortelock Decor

Jedinečný štýlový vzor systému Fortelock. Na výber je nadčasový vzhľad dreva alebo kameňa, ktorý je vhodný nielen do každej domácnosti, ale aj do hotelov, kancelárií a škôl.

 

Podlahové nájazdy a rohy

Dokonalé zakončenie podlahy pre ľahší a plynulý pohyb auta či vozíka.

 

www.2v1.sk