Pri kúpe podlahy do bytu alebo domu máte na výber viacero variant. Asi najčastejšou voľbou je laminátová podlaha, ktorá je obľúbená kvôli jej praktickosti a prijateľnej cene. Na výber však máte aj iné možnosti: v ponuke je dlažba, korková, drevená či v súčasnosti veľmi vyhľadávaná vinylová podlaha. Každá z jednotlivých na trhu dostupných podláh má svoje výhody a aj nejaké tie nedostatky. Čo však robiť v takom prípade keď chcete dať jeden typ podlahoviny do nejakej miestnosti napr. spálňa, obývačka), ale do inej miestnosti (kuchyňa, kúpeľňa či chodba) zas nie je tento druh podlahy až tak vhodný. Vašou požiadavkou je však mať v celom byte či dome rovnaký dekor podlahy. Aby ste v budúcnosti nemuseli robiť kompromisy pri výbere dekoru riešenie pre Vás predstavuje zvoliť si podlahy od rakúskej značky Egger.

 

Egger PRO  Egger PRO

 

Značka Egger vo svojej novej kolekcii Egger PRO 2018-2020 predstavila dekory Overall – vďaka nim si môžete zariadiť celý byt či dom v jednotnom dizajne. Rôzne podlahy s vhodnými vlastnosťami pre každú miestnosť:

 

- Podlaha z kolekcie Egger PRO Design ktorá je vodeodolná, odolná proti opotrebeniu a                        škrabancom do chodby, kúpeľne a kuchyne.

hrúbka: 5 mm

formát: Large 1295 x 243 mm

 

- Laminátová podlaha Egger PRO Laminát s odolným a kvalitným povrchom pre obývacie izby               a jedálne.

hrúbka: 8 mm

formát: Large 1291 x 246 mm

 

- Komfortné korkové podlahy Egger PRO Comfort pre väčšie pohodlie v spálni či detskej izbe.

hrúbka: 10 mm

formát: Large 1292 x 245 mm

 

d.jpg o.jpg
Egger PRO Egger PRO
   
   

 

                 

Dostupné dekory 

- Dub Waltham prírodný

- Dub Waltham biely

- Dub Waltham sivý

- Dub Waltham hnedý

 

 

Egger PRO

Egger PRO

Egger PRO

Egger PRO

 

Krásnu novú kolekciu podláh Egger PRO nájdete aj v našich predajniach 2v1, s.r.o.