Ako tip k článku o dekoratívnych nástenných paneloch sme si zámerne vybrali panely „pre horných desaťtisíc“. Prečo? Niežeby sme chceli vyvolať rozruch medzi Slobodou zvierat, pretože „koža“ týchto panelov nemá so zvieratami nič spoločné,  azda len vizuálny a dotykový dojem. Povrch takýchto panelov vzniká na princípe panelov z tkanín, spomenutých v materskom článku, povrchová úprava povrchu je technologicky veľmi zložitá – no na jej konci vznikne panel teplý na dotyk, jemný, krásny a... drahý.

 

Špeciálne kožené nástenné panely – viac ako luxus

 

Aj napriek tomuto faktu sú vyhľadávaným materiálom, ktorý sa nádherne vyníma na stenách kancelárií úspešných manažérov a biznismenov. Proste v priestoroch, ktoré navštevujú iní ľudia s tým, že takmer ihneď po vkročení do týchto priestorov pocítia takzvaný wow efekt. Špeciálne kožené nástenné panely totiž nemôžete prehliadnuť bez povšimnutia. No v bežných domácnostiach sa s nimi takmer nestretnete. Aj z toho dôvodu, že sú náchylné na poškodenie a ani ich údržba nie je tak jednoduchá, ako napríklad pri paneloch z plastu.

 

Špeciálne kožené nástenné panely – viac ako luxus

 

 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

 

Office priestor vo vašom byte

 

Oblý apartmán

 

Ďalšie články na tému Interiér

 

 

1.6.2016© WEBY GROUP© Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu Stavebník.sk, alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti Weby Group s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, nás kontaktujte na adrese stavebnik@stavebnik.sk

 

 

Foto: homester.com.ua

Autor: Ivan Nôta