Ercado je poľským výrobcom dverí. Táto firma vyrába interiérové a vchodové dvere už viac ako 40 rokov. Produkty značky Ercado možno charakterizovať vysokou kvalitou za rozumnú cenu. Závod vznikol v roku 1976 v Chwalowiciach a jeho zakladateľom je Zbigniew Kozlowski - stolársky majster. Ercado je rodinnou firmou - na začiatku svojho pôsobenia sa špecializovala na rôzne stolárske služby pre rôznorodých klientov. Postupom času firma špecifikovala svoju činnosť na výrobu dverí.

 

Štýlové a kvalitné dvere Ercado

 

Štýlové a kvalitné dvere Ercado

 

Firma Ercado sa zameriava hlavne na neustále vylepšovanie kvality produktov. Dvere Ercado sa vyznačujú neopakovateľným štýlom, vyhotovením najvyššej kvality a  vypracovanými detailmi. V ponuke nájdete rôznorodé modely - od klasických, až po nadčasové. Z bohatej ponuky modelov dverí Ercado si určite vyberie každý.

 

Značka Ercado ponúka modelové rady interiérových dverí:

 

- Rámové dvere STILE

- Doskové dvere STANDARD

- Celosklenené dvere GRAF

 

 

Štýlové a kvalitné dvere Ercado

 

Štýlové a kvalitné dvere Ercado

 

V súčasnosti sú najviac vyhľadávané rámové dvere. Konštrukciu rámových dverí z rady Stile tvorí obvodový rám z plnej dosky MDF o šírke 14 cm a hrúbke 4 cm. Priečky na dverách sú vyrobené taktiež z dosiek MDF. Pri dverách z rady Stile sa využíva nová technológia laminovania, ktorá je založená na odstránení viditeľných spojov povrchovej úpravy dverí.

 

Výhody rámových dverí Stile

 

- pevná - odolná konštrukcia

- väčšia hmotnosť krídla

- neviditeľné spoje

- tvrdené matné sklo hr. 4 mm

- dvojčapové závesy

- kvalitné prevedenie = dlhšia životnosť dverí

- moderný vzhľad

- spojenie dizajnu a funkčnosti