Český výrobca dverí Solodor má vo svojej ponuke veľa zaujímavých modelov dverí. Svojou jedinečnosťou je však charakteristická modelová rada Vertigo. Interiérové dvere Vertigo sú pevné a stabilné vďaka rámovej konštrukcii.

 

 

Variabilné interiérové dvere Vertigo

 

Dvere Vertigo sú dostupné v rôznorodých modeloch. Všetky dostupné modely majú moderný design  a vyniknú v každom interiéri. Pri dverách je dostupná na vyber oblá hrana, ktorá dodáva dverám elegantný vzhľad.

 

 

Vertigo Variant  Vertigo Variant  Vertigo Variant  Vertigo Variant

 

c.jpgVertigo Variant

Rámové dvere Vertigo Variant sú praktickou aj designovou vychytávkou pre váš interiér. Dvere ponúkajú  možnosť využitia plochy dverí. Dvere tak nespĺňajú len svoju základnú funkciu – otváranie a zatváranie, ale je možné ich využiť aj pre iný účel. Takéto jedinečné dvere s možnosťou rôznych funkcií určite oceníte v bežnom živote.

                    

Variabilita

Dvere Vertigo Variant sú nadčasové variabilné interiérové dvere. Na dvere je možné umiestniť mnohé šikovné funkčné prvky. Dvere vďaka týmto prvkom premeníte na zrkadlo či tabuľu alebo praktický vešiak.

 

Keď máte napríklad menšiu predsieň a nevošlo sa Vám tam zrkadlo – nevadí. V takomto prípade sú správnou voľbou dvere Vertigo Variant v úprave so zrkadlovou výplňou. Dvere a dajú doplniť aj o malú odkladaciu poličku na kľúče či iné drobnosti.

 

Pri dverách v kúpeľni možno inštalovať výklopné háčiky – dvere tak budú spĺňať aj funkciu praktického vešiaka na uteráky, župany či oblečenie. V predsieni zasa môžu poslúžiť na zavesenie kabátov.

 

Vertigo Variant

 

Rámové dvere Vertigo Variant môžete taktiež doplniť tabuľou – klasickou čiernou alebo zelenou tabuľou na kreslenie kriedami. Takúto variantu vo svojej detskej izbe určite ocenia vaše kreatívne deti. 

 

Pre vaše nákupné zoznamy alebo odkazy výborne poslúži biela umývateľná magnetická tabuľa alebo korková nástenka. Takéto dvere nájdu uplatnenie v študentských izbách aj v menších kanceláriách. Hliníková lišta umožňuje jednotlivé tabule doplniť špeciálnou poličkou na odkladanie kried/fixiek.