Skôr než sa pre preojenie obývačky a kuchyne rozhodnete, urobíte najlepšie, keď požiadate o názor tých, ktorí sa pre túto fúziu rozhodli.

 

Obývačka s kuchyňou

 

Prepojenie týchto dvoch miestností totiž so sebou neprináša len opticky zaujímavý pohľad na interiér a možnosť tráviť viac času v spoločnosti rodiny, ktorá je zhromaždená v obývacom priestore, ale aj niekoľko značných nevýhod, ktoré vám časom môžu plánovanú radosť prekaziť.

 

Obývačka s kuchyňou

 

V obývačke prepojenej s kuchyňou totiž nezabránite:

1. prenikaniu pachov pri príprave jedla, ktorému nedokáže zabrániť ani výkonný digestor a otvorené okno

 

2. prenikaniu hluku kuchynských spotrebičov, aj napriek snahe ich výrobcov vyrábať ich čo najtichšie. Členov rodiny sediacich pred televízorom, však môže začať časom rušiť aj štrngot kuchynského náradia.

 

Obývačka s kuchyňou

 

3. šíreniu sa špiny z kuchyne. Nech ste akokoľvek opatrní, aj tak v otvorenom priestore nezabránite prenosu drobných omrviniek a smietok do obývacej časti, nehovoriac o mastných parách, ktoré za sebou nechávajú usadeniny na povrchoch skriniek a iného nábytku.

 

 

Mohlo by vás tiež zaujať:

 

Ideálne usporiadanie kuchyne

 

Moderný kuchynský ostrovček

 

Ďalšie zaujímavé články, rady a návody na tému Zariaďujeme kuchyňu

 

© Weby Group

Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu Stavebník.sk, alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti Weby Group s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, nás kontaktujte na adrese stavebnik@stavebnik.sk

 

Foto: www.homedit.com, www.positime.ru, www.vk.com